Poprzedni temat «» Następny temat
Niepokojące objawy.. Częstomocz i wymioty
Autor Wiadomość
NataliaGrzegorz 
Debiutant

Wysłany: 2019-02-06, 14:55   Niepokojące objawy.. Częstomocz i wymioty

Otóż wczoraj wieczorem mój labrador wieczorem podczas gdy leżał mimowolnie oddał mocz o bardzo intensywnym zapachu jak by metny... W dodatku zaczął wymiotować.. W ciągu nocy zrobił siku w sumie 13 razy w bardzo dużej ilości choć nic nie pił w tym czasie, dzisiaj nadal tak sika i wymiotuje... Co to może być? Dodam że ma prawie 9 lat..

ojeja 
Bywalec

Wysłany: 2019-02-06, 21:46   

weterynarz w gabinecie będzie wiedział. Jejku ludzie, kiedy się nauczycie, że jeśli psu coś się dzieje niepokojącego, to nie zadaje się pytań na forum, tylko idzie z psem do weterynarza. Tu, nawet jeśli oczekujesz odpowiedzi nie uzysaksz jej. Przyczyn takiego stanu może bardzo dużo, i gdybanie zgadywanie choroby na podstawie opisu mija sie z celem. Psu trzeba zrobić badania, a na forum tychże nie zrobisz, a pies cierpi i być może coraz gorzej się czuje

NataliaGrzegorz 
Debiutant

Wysłany: 2019-02-06, 21:57   

Nie liczę na diagnozę a jedynie o poradę czy może to być coś poważnego. Nie robiła bym tego gdybym miała możliwość lecieć do weterynarza a niestety ale mam w domu dwoje dzieci na antybiotyku z którymi nie mogę się ruszyć.

Odpowiedz do tematu