Poprzedni temat «» Następny temat
Zmiana
Autor Wiadomość
admin 
Bywalec

Wysłany: 2006-11-25, 12:17   Zmiana

Witam forumowiczów :mrgreen:
Pewnie przyzwyczailiście się do wyglądu naszego "centrum rozrywkowo-intelektualnego" :razz: Zmiany jak to mają w zwyczaju, nastąpić kiedyś muszą. Od 1. lutego zespół Vetforum.pl połączy się z pierwszym w Polsce serwisem weterynaryjnym i będzie jego nieodłączną częścią :cool: Mam nadzieję, że spodoba się Wam ta modyfikacja i bez problemu każdy znajdzie miejsce dla siebie.

Ok, nieźle mi to wyszło :mrgreen:
Tak poza tym, to potrzebujemy redaktorów do pisania bądź zdobywania artykułów o tematyce wiadomej oraz newsów z kraju i ze świata.
Piszcie co myślicie o tym pomyśle...

Wasz wierny admin :wink:
Ostatnio zmieniony przez admin 2006-12-17, 15:05, w całości zmieniany 1 raz  

Lilith 
Bywalec

Wysłany: 2006-11-25, 12:45   

Fajnie, że forum się rozbudowuje :mrgreen: Może atmosefra trochę się tu ożywi i więcej osób chętniej będzie się na nim wypowiadać :?: :grin:

Kulawy Waran 
Multichampion
Varanus komodoensis

Wysłany: 2006-11-25, 12:47   

Misie - naprawde potrzebujemy ludzi do współpracy, więc zastanówcie się nad tą propozycją :)

Aktywny w dzień, a noc spędza w wygrzebanych przez siebie norach. Poluje z zasadzki, do upatrzonej zdobyczy zakrada się atakując zawsze od tyłu i próbuje powalić ofiarę potężnym ogonem.

Jaro 
Bywalec

Wysłany: 2006-11-25, 16:25   

Ciekawa propozycja moim zdaniem, w końcu może powstanie konkretny serwis weterynaryjny, oczywiście pisanie artykułów jest dobrą okazją i motywacją do sięgnięcia po różnorakie materiały i poszerzenia wiedzy swojej i zainteresowanych tematyką wszechstronnie weterynaryjną :cool:
Tak więc ze swojej strony podłączam wtyczkę i oferuję pisanie wiadomości z działu końska ortopedia i rehabilitacja. Kto następny? :smile:
pozdrawiam

Charlie 
Bywalec

Wysłany: 2006-11-25, 17:06   

Hmmm... Może nowotwory u psów i kotów? Taka mała propozycja z mojej strony, bo trochę w tym siedzę :razz:

Kiwi 
Multichampion
EwrybadyŚwizduGwizdu

Wysłany: 2006-11-25, 17:47   

Ja jestem ZA i na pewno nie przeciw. :) Oczywiście pomysł jak najbardziej trafiony. Portal weterynaryjny zdecydowanie się przyda w tym wirtualnym świecie, bo tak mi się wydaje,że jest spory wakant na tym dziale - zwłaszcza jeśli chodzi o forum dla ludzi, dla potrzebujących, a nie stricte dla lek.wet. -nie każdy zwykły szary śmiertelnik zrozumie zawiły język służb weterynaryjnych... :smile:
Ja oczywiście, jak tylko poszerzę swoje wiadomości chętnie przyłączę się do tworzenia.. Na razie siedzę cicho jak kiwi pod krzakiem kiwi :) Gdyż jak na razie :lol: :lol: -mogłabym jedynie wykazać się w sferze weterynaryjnych porad psychologicznych "dlaczego Reksio woli spać z panią na poduszce a nie na podłodze" z cyklu "Rozmowy w Celi", wiadomości z frontu "Wetfakty 24/7- na czas na miejsce na pewno", ciekawostek w stylu "Co w trawie szczeka i pełza" vel "Nie taki tygrrrys straszny jak go malują", oraz jak zawsze coś z bokserologii :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Heh, to oczywiście tylko moja wena chwilowa.. Ale poważanie mówiąc, to jak najbardziej mi się pomysł podoba i chętnie się przyłączę.

Lilith 
Bywalec

Wysłany: 2006-11-29, 10:11   

Cóż... jak dla mnie to też obecnie temat nieco aktualny, bo moja psina miała niedawno usuwanego guza i siłą rzeczy conieco na ten temat poczytałam :sad:

Elessar 
Champion
Elessar

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2006-11-30, 20:28   

a ja tam wiem z doswiadczenia własnego ze jak ktos ma problem ze zwierzem to idzie do lekarza a nie siada przed kompem i szuka pomocy w sieci - zreszta nie da sie pomoc zwierzakowi i włascicielowi przez net - i tu stawiam wam znak zapytania ?? - komu to wszystko ma pomoc i kto to kupi - i jak to ma wygladac - zeby była podaz to musi byc popyt

Kulawy Waran 
Multichampion
Varanus komodoensis

Wysłany: 2006-12-01, 13:20   

Elessar napisał/a:
a ja tam wiem z doswiadczenia własnego ze jak ktos ma problem ze zwierzem to idzie do lekarza a nie siada przed kompem i szuka pomocy w sieci - zreszta nie da sie pomoc zwierzakowi i włascicielowi przez net - i tu stawiam wam znak zapytania ?? - komu to wszystko ma pomoc i kto to kupi - i jak to ma wygladac - zeby była podaz to musi byc popyt

Już Ciebie niech o to główka nie boli :neutral:

Kiwi 
Multichampion
EwrybadyŚwizduGwizdu

Wysłany: 2006-12-01, 14:09   

Gdyby tak każdy myślał .. to pewnie jeszcze byśmy byli w epoce kamienia łupanego...a być może jeszcze byśmy nie zeszli z drzew...

Swoją drogą ciekawe jest to, jak wielkim zainteresowaniem W SIECI cieszy się pewien portal weterynaryjny (którego adresu nie zdradzę, gdyż nie będe robić reklamy konkurencji..) z poradami on-line . To co, jednak kilka tysięcy ludzi głodnych informacji weterynaryjnych internetowo o czymś świadczy, prawda ? :mrgreen: :mrgreen:
Pozdrawiam, i życzę aby popyt był tak duży, a nawet jeszcze większy niż jest na informacje-porady internetowe.. Dzielmy się swoją wiedzą - jeśli nie chcemy stać w miejscu.. :mrgreen:

Jaro 
Bywalec

Wysłany: 2006-12-01, 15:06   

Na pewnych "końskich" forach i portalach, które odwiedzam w miarę możliwości regularnie, zadaje pytania skierowane do współpracujących lekarzy wielu hodowców, wypowiadają się i radzą fachowcy-lekarze z wysokiej półki, rozwiewając niejednokrotnie wiele wątpliwości, w dodatku jest to
Kiwi napisał/a:
Dzielmy się swoją wiedzą - jeśli nie chcemy stać w miejscu..
:cool:

Jaro 
Bywalec

Wysłany: 2006-12-01, 15:09   

Popieram vetportal :wink: i "wszystkie zwierzęta, duże i małe" :grin: powodzenia :cool:

Kulawy Waran 
Multichampion
Varanus komodoensis

Wysłany: 2006-12-02, 10:51   

Święte słowa ;)

Aktywny w dzień, a noc spędza w wygrzebanych przez siebie norach. Poluje z zasadzki, do upatrzonej zdobyczy zakrada się atakując zawsze od tyłu i próbuje powalić ofiarę potężnym ogonem.

Elessar 
Champion
Elessar

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2006-12-02, 19:00   

ok - dzielmy sie wiedza -- a tak swoja droga kto - z ludzi zaangazowanych na tym forum moze poszczycic sie tym ze jest ekspertem w jakiejkolwiek dziedzinie medycyny weterynaryjnej - pytam bo cieklawy jestem od kogo i na jaki temat moge oczekiwac odpowiedzi na nurtujace mnie problemy?

Kiwi 
Multichampion
EwrybadyŚwizduGwizdu

Wysłany: 2006-12-02, 21:38   

Czy aby dzielić się wiedzą trzeba być Noblistą, miec honoris causa, i wszelkie możliwe inne tytuły naukowe przed nazwiskiem -tak by wizytówka miała 15 cm długości ?
Chyba nie El...

I uwierz w ciemno, że jest "popyt" na ten rodzaj informacji. Niezależnie od tego,czy po drugiej stronie kabla siedzi sędziwy Noblista i geniusz w danej dziedzinie...

Odpowiedz do tematu