Poprzedni temat «» Następny temat
kucyk-gózy na listwie i podbrzuszu
Autor Wiadomość
Kamilucha32 
Debiutant

Wysłany: 2011-06-16, 07:22   kucyk-gózy na listwie i podbrzuszu

Pisałam już w innym podtemacie-ale nie ma odpowiedzi więc jeszcze tutaj piszę.
Kucyk-około 20 letni.W bardzo dobrej kondycji.Stwardniała listwa mleczna(nie karmi na pewno od 2 lat),Jakieś gózowate zgrubienia na wymieniu.Od tygodnia również zgrubienie wielkości dłoni na podbrzuszu.(tak jakby zeszło dalej z listwy wymieniowej)
Nie za bardzo daje się dotykać(odsuwa się jak chcę zobaczyć wymię)
Nie wiem ile miała młodych ponieważ u mnie jest od 2 lat-odkupiłam ją od handlarza-ma u mnie spokojną emeryturę.Proszę o pomoc-co to może być za choroba-czy to jakiś nowotwór,czy należy leczyć,czy może nie ruszać w tym wieku.Dodam że kucyk ma również czasami kaszel suchy.Ale to już jest po konsultacji wet.

Kamilucha32 
Debiutant

Wysłany: 2011-06-16, 07:26   Re: kucyk-gózy na listwie i podbrzuszu

Kamilucha32 napisał/a:
Pisałam już w innym podtemacie-ale nie ma odpowiedzi więc jeszcze tutaj piszę.
Kucyk-około 20 letni.W bardzo dobrej kondycji.Stwardniała listwa mleczna(nie karmi na pewno od 2 lat),Jakieś gózowate zgrubienia na wymieniu.Od tygodnia również zgrubienie wielkości dłoni na podbrzuszu.(tak jakby zeszło dalej z listwy wymieniowej)
Nie za bardzo daje się dotykać(odsuwa się jak chcę zobaczyć wymię)
Nie wiem ile miała młodych ponieważ u mnie jest od 2 lat-odkupiłam ją od handlarza-ma u mnie spokojną emeryturę.Proszę o pomoc-co to może być za choroba-czy to jakiś nowotwór,czy należy leczyć,czy może nie ruszać w tym wieku.Dodam że kucyk ma również czasami kaszel suchy.Ale to już jest po konsultacji wet.

Dodam że z ymienia można ściągnąć przezroczysty płyn(zdoić)taka maź,ale nie ropa.
Czy ktoś łaskawie odpowie na ten post!!!????

Odpowiedz do tematu