Poprzedni temat «» Następny temat
Poszukujemy...
Autor Wiadomość
Ruda Wiedzma 
Debiutant

Wysłany: 2007-05-31, 20:44   

no chodzi o to że ciężko tak pisać "nie wiadomo o czym"

admin 
Bywalec

Wysłany: 2007-05-31, 22:43   

Nie wiadomo o czym? Jeżeli masz ochotę coś napisać, pokazać się światu, napisz do mnie PW lub na vetforum@vetforum.pl. Możemy także się spotkać w realu, a powiem Ci o czym możesz napisać :) Tak naprawdę tematami artykułów wet. są zagadnienia , w których autor się specjalizuje lub które dobrze zna, więc pytanie jest lekko retoryczne...

Orchidea 
Debiutant

Wysłany: 2007-12-20, 18:30   

admin napisał/a:
Oczywiście jest możliwość umieszczenia Waszego nazwiska przy artykułach, które będą czytane przez całą Polskę :shock:
Trochę dziwnie to teraz brzmi biorąc pod uwagę fakt, że serwis jest ciągle niedostępny :-(

Jestem jednak pewna, że wciąż są osoby gotowe pokazać światu swój talent pisarski oraz wiedzę. Dlatego proponuję tym osobom: Felinologiczny Portal Edukacyjny, czyli internetowy poradnik dla hodowców kotów http://www.edu.dcclub.pl/

Poszukujemy chętnych do napisania artykułu/artykułów z dziedziny kociego zdrowia. Temat może być samodzielnie wybrany lub redakcja coś zasugeruje. Nie oczekujemy niewiadomo czego, jedynie odpowiedzialnego podejścia do zadania.

Nie oferujemy wynagrodzenia pieniężnego, jednak może to być miły sposób na pogłębienie własnej wiedzy, jak i szansa na zdobycie znajomości i uznania wśród kocich fanatyków :grin:

Zapraszam!

Jucha 
Champion
Biegać-Gryźć-Wąchać

Wysłany: 2010-01-01, 17:25   

A ja mogę? Studentem nie jestem, ale umiem wykorzystać Googla, no i mam trochę książek... Mogą być artykuły z serii "Dlaczego mój pies..." lub "Jak nie dać się zjeść, czyli podstawy zasad ostrożności przy obchodzeniu się z rasami agresywnymi".
:mrgreen:

Odpowiedz do tematu