Poprzedni temat «» Następny temat
Nowe Forum - propozycje i uwagi
Autor Wiadomość
admin 
Bywalec

Wysłany: 2006-11-28, 18:18   Nowe Forum - propozycje i uwagi

Witam Forumowiczów!

Dziś otwieramy oficjalnie nowy system wraz z szatą graficzną zintegrowaną z Serwisem Weterynaryjnym - Veterynaria.pl
Portal weterynaryjny oficjalnie zostanie otwarty 01.02.2007r., ale już dziś pragniemy podzielić się z Wami niewielką jego częścią, jaką jest Vetforum.pl

Piszcie, jeżeli będziecie mieli jakiekolwiek uwagi dotyczące samego wyglądu jak i sposobu dziłania.

Wasz admin :smile:
Ostatnio zmieniony przez admin 2006-12-17, 15:04, w całości zmieniany 1 raz  

Kiwi 
Multichampion
EwrybadyŚwizduGwizdu

Wysłany: 2006-11-28, 23:19   

Łał. Ale szok. Fajowo. Na początku nie wiedziałam gdzie jestem.. :)
Pozytywna zmiana.. aczkolwiek będzie mi brakować tej niebieskiej szaty.. jednak zżyłam się z nią przez ten czas od momentu zarejestrowania...:)
Zdecydowanie bardziej podobają mi się obrazki u góry strony.. :) To taka pierwsza rzecz jaką widać.. Też jest troszkę "ciaśniej" -przynajmniej odczuwam takie wrażenie pierwsze... ale myślę, że z czasem się przyzwyczaimy.. W końcu consuetudo est altera natura.. ale przecież i przyzywczajenia trzeba zmieniać.. :)

Po przeglądnięciu, dochodzę do wniosku,że może warto by było trochę inny jednak koloryt wstawić.. Przynajmniej ja -zwolenniczka kolorów- zdecydowanie skłaniałabym się ku czemuś bardziej przyjaznemu dla oka - niz beż. Ale to ja.

Czekam z niecierpliwością zatem na dalsze zmiany i nowości..
Pozdrawiam,
Kiwson :mrgreen:

Kulawy Waran 
Multichampion
Varanus komodoensis

Wysłany: 2006-11-29, 00:08   

No cóż - zmiana narazie próbna, żeby wszyscy mogli się zapoznać z przyszłą szatą graficzną i wyrazić swoje zdanie :) Zmiana jest konieczna i spowodowana majacym nastąpić od 1.01.2007 wciągnięciem forum w struktury portalu veterynaria.pl :)

Aktywny w dzień, a noc spędza w wygrzebanych przez siebie norach. Poluje z zasadzki, do upatrzonej zdobyczy zakrada się atakując zawsze od tyłu i próbuje powalić ofiarę potężnym ogonem.

Lilith 
Bywalec

Wysłany: 2006-11-29, 10:08   

Poprzednia grafika bardziej mi się podobała. Ta jest jakaś taka... dziwna :roll:

kiciunia100 
Debiutant

Wysłany: 2009-04-06, 14:52   

witam pozwole sobie podzielic sie uwaga

otoz, forum wyglada super, jest swietnie podzielone na dzialy, w dodatku udziela sie na nim lekarz weterynarii- rewelacja

ale kiedy potrzebowalam porady najpierw godzinanami czekalam na akceptacje, a potem nie dostalam zadnej odpowiedzi ( post z przed kilkunastu tygodni) na moje pytania. dodam ze pytanie moje, na ktore odpowiedz wnosilaby sporo w kwestii wiadomosci na temat zapobiegania chorobom u kotow, w tym wypadku profilaktyki przeciw-przeziebieniowej, dla innych czytajacych forum.

rozumiem ze moglam miec pecha i moj post mogl nie wydac sie wazny.
ale przy takiej bardzo ale to bardzo malej "ruchliwosci" na forum, i przy nie odpisywaniu na maile nie utrzymacie Panstwo nikogo dluzej, a chyba zalezy Wam na rozwoju forum.

przeparaszam za szczerosc ale gdybym ja byla lekarzem zaprzyjaznionym- przy tak niewielu postac odpowiadalabym na wszystkie zagladajac chocby raz na 2 tygodnie na 20 minut. lub moderatorem

wielka szkoda

Kiwi 
Multichampion
EwrybadyŚwizduGwizdu

Wysłany: 2009-04-07, 20:25   

Co prawda natłok zajęć nie pozwala mi zbyt często tu przebywać... ale jako wspomniany "moderator" postaram się zaglądać częściej i pomagać w miarę moich możliwości....
Niestety forum trochę podupadło na swojej żywotności... trochę to pewnie wynika z tego, że większość osób się udzielających wpadło w wir zdobywania wiedzy weterynaryjnej... ale mam nadzieję, że nasi "świeżo" upieczeni lekarze ( Kulawy i Admin pozaglądajcie tu czasem :D ) przyjdą z pomocą na forum i będą dzielnie działać.... :D

admin 
Bywalec

Wysłany: 2009-05-16, 11:55   

Właśnie ;)
Natłok zajęć, świst przelatujących recept i potrzeba tankowania samochodu nie pozwalają nam na zbyt częste zaglądanie na forum :razz: , dlatego podjęliśmy decyzję podjęcia współpracy z nowymi moderatorami i wszystkimi chętnymi, którzy zechcieliby wspomóc nas swoim czasem, wiedzą i poświęceniem dla sprawy :grin:
Chętni mogą się wypowiadać tutaj lub pisać na adres: vetforum@vetforum.pl

Olinka 
Debiutant

Wysłany: 2009-07-10, 22:23   

mi nowa grafika bardzo odpowiada
bardzo lubię zielony kolor
jest ok
tak tzrymać - powodzenia

Dr. Quinn 
Debiutant

Wysłany: 2009-07-31, 23:05   

Zarejestrowałam się niedawno na forum i martwi mnie, że jest takie drętwe. Nic się tu nie dzieje, a szkoda...
Dlatego w miarę możliwości mogłabym pomóc Wam COŚ z tym zrobić. Jeśli oczywiście tylko ktoś przeczyta to, co teraz tutaj napisałam... ;)

Kiwi 
Multichampion
EwrybadyŚwizduGwizdu

Wysłany: 2009-08-01, 19:15   

Eh... niestety doszło do tego, czego właściwie nikt nie chciał :/ Forum padło trochę pod względem aktywności, i uczestnictwa osób odpowiedzialnych za nie... Prawdopodobnie wszystko przez nawał pracy ...
Ale nie traćmy nadziei, powoli myślę, że wszystko wróci do normy....

więc zapraszam do postowania... :)

admin 
Bywalec

Wysłany: 2009-08-04, 20:46   

No właśnie, może zastanówmy się dlaczego aktywność spadła?
Jakieś pomysły? ;)

Dr. Quinn 
Debiutant

Wysłany: 2009-08-04, 21:55   

kiciunia100 napisał/a:
witam pozwole sobie podzielic sie uwaga

otoz, forum wyglada super, jest swietnie podzielone na dzialy, w dodatku udziela sie na nim lekarz weterynarii- rewelacja

ale kiedy potrzebowalam porady najpierw godzinanami czekalam na akceptacje, a potem nie dostalam zadnej odpowiedzi ( post z przed kilkunastu tygodni) na moje pytania. dodam ze pytanie moje, na ktore odpowiedz wnosilaby sporo w kwestii wiadomosci na temat zapobiegania chorobom u kotow, w tym wypadku profilaktyki przeciw-przeziebieniowej, dla innych czytajacych forum.

rozumiem ze moglam miec pecha i moj post mogl nie wydac sie wazny.
ale przy takiej bardzo ale to bardzo malej "ruchliwosci" na forum, i przy nie odpisywaniu na maile nie utrzymacie Panstwo nikogo dluzej, a chyba zalezy Wam na rozwoju forum.

przeparaszam za szczerosc ale gdybym ja byla lekarzem zaprzyjaznionym- przy tak niewielu postac odpowiadalabym na wszystkie zagladajac chocby raz na 2 tygodnie na 20 minut. lub moderatorem

wielka szkoda

kiciunia100 już o tym napisała ;)

Dr. Quinn 
Debiutant

Wysłany: 2009-08-04, 21:57   

Niektóre posty już od 3 dni czekają na akceptację...

admin 
Bywalec

Wysłany: 2009-08-04, 22:03   

Jak sami widzicie, odpowiedzi w w/w dziale udzielają lekarze. To w ich gestii leży udzielanie porad, a my nie mamy na to wpływu.
To odnośnie jednego działu, co z pozostałymi? Większość for w ogóle nie posiada takiego działu, a tematyka rozmów sprowadza się do działów, które istnieją na naszym forum. Zatem...? ;)

Kiwi 
Multichampion
EwrybadyŚwizduGwizdu

Wysłany: 2009-08-05, 15:13   

Oj Adminie Adminie... nie wiem czy to fair tak zwalać winę na "lekarzy" ;P
Problem myślę jest głównie w tym, że za mało osób mających jakąś ( od minimum w danym temacie, po maksimum w wielu tematach ) wiedzę weterynaryjną chce się wypowiadać...
Fajnie by było gdyby- nazwijmy to: "stara gwardia" forum znowu zaczęła tutaj coś działać... nawet raz w tygodniu ...
Ja, co prawda mówię tutaj o aktywności zwiększonej, kiedy sama właśnie wyjeżdzam i wracam niewiadomokiedy.... :D ale jak wrócę ... to już wrócę, także tutaj. ;) Mam nadzieję, że reszta ludzi też wroci.... z konkretami !
W końcu nikt nie chce żeby forum padło...

Odpowiedz do tematu