Poprzedni temat «» Następny temat
Jaka karma najlepsza
Autor Wiadomość
wnu_tom 
Debiutant

Wysłany: 2015-10-20, 08:30   

A jaką polecicie karmę dla labradora na zimę ? Pies przebywa na dworzu.

dea.dia 
Debiutant

Wysłany: 2015-11-13, 22:49   

My ostatnio testowaliśmy purinę pro plan i szczerze powiedziawszy jestem bardzo zadowolona,sunia odzyskała radość życia,ma więcej energii a jej sierść ładnie lśni. Wcześniej miała ją dosyć matową a próbowałam już rożnego rodzaju karm.
Bardzo podoba mi się skład karmy i w końcu coś na moją kieszeń.
Bardzo dobra jakościowo i widzę że moja sunia ma więcej energii i jest bardziej skora do zabaw,a wcześniej myślałam że to kwestia wieku

VIK10 
Debiutant

Wysłany: 2015-12-15, 19:55   

Polecam Royal :-)

namiastka 
Debiutant

Wysłany: 2016-01-07, 22:53   

Jeśli pies ma nadwagę to trzeba stosować chude karmy wołowe bez chemii jeśli nie gotuje się dla niego mięsa, kości. I to karmy o których wiemy jakie mięso zawierają, czy to jagnięcina, wołowina, inne.

delfi83 
Debiutant
delfi83

Wysłany: 2016-01-15, 10:13   

Dobrze aby pies podczas zimy dostał chociaż jeden ciepły posiłek. do tego niezbędne uzupełnienie witamin. Karm jest bardzo wiele na rynku, każdy producent zapewnia że jego karma jest najlepsza. Prosze zwrócić uwagę na skład. Tutaj jest bardzo ciekawie opisane w jaki sposob się w tych karmach i suplementach odnaleźć i w jaki sposob okłamują nas producenci; http://naturalnezdrowieps...entach-dla.html

renata_p22 
Debiutant

Wysłany: 2018-10-30, 13:34   

Szukam jakiejś dobrej karmy dla swojego psa. Waży około 10 kg jeśli to pomoże. Przejrzałam parę stron i blogów http://psiblog.com.pl/ czy http://pieskiblog.pl/ na internecie ale nie znalazłam nic godnego uwagi. Tylko informację, żeby nie przesadzać z suchą karmą bo powoduje odkładanie się kamienia na zębach.

ojeja 
Bywalec

Wysłany: 2018-10-30, 22:20   

renata_p22 napisał/a:
(....) Tylko informację, żeby nie przesadzać z suchą karmą bo powoduje odkładanie się kamienia na zębach.

no co ty, to czy będzie się kamień odkładał, czy nie, zależy od predyspozycji psa. Moja 16 letnia sunia, cały czas jest na suchej karmie i ma piękne bez śladu kamienia zęby. Nawet weterynarz do którego z nią chodzę, jest zdziwiony że "w tym wieku" ma takie ładne, mocne zęby. Natomiast moich znajomych pies, już w wieku dwóch lat miał bardzo dużo kamienia, i praktycznie co kilka miesięcy chodzą z nim na usuwanie tego paskudztwa

Odpowiedz do tematu