Poprzedni temat «» Następny temat
Dziwne zgrubienie na szyji.
Autor Wiadomość
sojek88 
Debiutant

Wysłany: 2017-12-25, 21:21   Dziwne zgrubienie na szyji.

Witam
Mam problem z moim Czesiem (West terrier). Od jakiegoś 1,5 roku ma dziwne zgrubienie na szyji pod palcami czuć że sie przesuwa, piesek nie dawał oznak że go to boli nawet po delikatnm naciśnięciu. Lek. weterynarz powiedział żeby obserwować to zgrubienie czy się nie powiększa i czy coś innego się z tym nie dzieje, natomiast dzisiaj zaczęło się cos z tego miejsca sączyć jakiś płyn ogólnie przezroczysty ale delikatnie brązowy (krew?) no i po nacisnięciu zapiszczał więc chyba zaczęło go to boleć. Proszę o informację co to może być. Dodam jeszcze że Czesio jest wesoły, nos zimny i nie widać po nim żeby cos go bolało.

Mariolka30 
Debiutant

Wysłany: 2018-02-22, 10:01   

Udaj się może jeszcze do innego weterynarza. Często jest tak, że jeden może nie wykryć niektórych chorób. Z moim kotem było podobnie. Dopiero za 3 razem schorzenie wykrył weterynarz, u którego nie byliśmy nigdy wcześniej. Jeśli poszukujesz kogoś dobrego, to mogę polecić Ci Wetmedic w Warszawie https://www.wetmedic.pl/chirurgia-i-ortopedia. Są naprawdę świetni i mają bardzo fajne podejście, zarówno do zwierzaków jak i do właścicieli. Mam nadzieję, że Twój psiak szybko się z tego wyliże :)

Odpowiedz do tematu